On-line škola

Dává vám smysl rozvíjet své děti efektivně? Naším cílem je částečně se společně rozvíjet on-line, za čas se potkat osobně na koučovacích pobytech pro děti i rodiče a účastnit se společně různých výukových a kreativních kurzíků, či pobytů. 

Momentálně máme k dispozici

Počítače a It

Pravidelně každé úterý on-line rozvíjí děti Michal. Lekce trvá 90 minut, začíná v 9:00 hodin ráno a kapacita je 5 dětí. Cena lekce je 150 Kč/1 dítě. Hodina probíhá přes Google meet. Děti se učí základní ovládaní pc, jak se bezpečně pohybovat na internetu a jak perfektně ovládat programy jako Google meet, Photoshop, streamovací a grafické softwary a další. Naučí se táké postupně i sestavit pc a další úžasné dovednosti.

Jak se můžete zapojit ?

Hledáme rodiče, učitele, kouče, průvodce, chůvy a nadšence ze všech oborů, kteří chtějí být součástí projektu svobodného vzdělávání. Na našich stránkách nabídneme vaše služby rodičům, kteří hledají on-line učitele (kouče) pro své děti. V rámci projektu nabízíme volná místa pro on-line učitele přímo pro naše živá vysílání. Dále můžete vytvořit např. on-line lekci pro děti zdarma, přispět článkem, nebo návodem na náš blog, případně náš projekt podpořit finančním darem.